GliSODin ANTI-AGE

Výživový doplnok proti starnutiu GliSODin je bohatý na omega-3 mastné kyseliny (olej z krilu) a obsahuje extrakt z kakaových bôbov, ktorý vyživuje, spevňuje a tonizuje pokožku a robí ju deň za dňom krajšou. Účinne chráni pred účinkami starnutia pretože dodáva SOD prirodzene prítomnú v dermis a prispieva k deleniu buniek (vitamín D) na udržanie normálnej pokožky (zinok).

* Porovnávacia štúdia medzi GliSODin ANTI-AGING v kombinácii s krémom proti starnutiu v porovnaní so samotným krémom, LD. Goldberg, 2014, Klinická výskumná dermatológia.

GliSODin ANTI-AGING 

Výživový doplnok určený na hydratáciu pokožky.

Dodáva pleti výživné zložky na zlepšenie pružnosti pleti. Je klinicky dokázané, že toto zloženie chráni pleť pred prejavmi starnutia vďaka účinným antioxidantom a hydratačným zložkám. Výživový doplnok určený na boj proti starnutiu buniek a ochranu pokožky pred dopadom času. Účinnosť tohto zloženia spočíva v kombinácii kľúčových zložiek, takže:

SOD – superoxid dismutázy vrátane oleja Krill, bohatého na Omega-3, vitamínu D a zinka.

ZABRAŇUJE PRVÝM PRÍZNAKOM STARNUTIA
Tvorba vrások sa pri užívaní doplnku GliSODin ANTI-AGING a krému proti starnutiu znižuje o 42 %.

CHRÁNI PRED ZRÝCHLENÝM STARNUTÍM
Chráni pokožku pred poškodením voľnými radikálmi, má silné antioxidačné a hydratačné vlastnosti, ktoré zachovávajú jej mladosť.

+88 % PRUŽNOSTI V SÚČINNOSTI S KRÉMOM PROTI STARNUTIU.
GliSODin ANTI-AGING pôsobí v súčinnosti s lokálnymi prípravkami na zlepšenie hydratácie a aj pružnosti pokožky.

Vyberte si dĺžku procedúry

Ako užívanie nutrikozmetiky zabráni a spomalí proces starnutia?

Pokiaľ ide o udržanie vrások na uzde a udržanie pevnejšej a mladistvejšej pokožky, hoci väčšina z nás nepochybuje o výhodách miestnej starostlivosti o pleť, alebo podstúpení kozmetických ošetrení. V posledných rokoch však úloha životného štýlu a výživy v našom úsilí o omladenie vyvolala vnútorný prístup k prevencii veku. Aj keď sa čoraz viac zameriavame na udržanie zdravej a vyváženej stravy, je stále náročné zabezpečiť, aby náš denný kalorický príjem pozostával z presnej terapeutickej dávky živín potrebných pre optimálne zdravie pokožky.

Prípravok proti starnutiu GliSODin ANTI-AGING posilňuje a vylepšuje aktuálny režim starostlivosti o pleť a zdravú výživu. Na rozdiel od séra poskytujúceho koncentrované antioxidačné účinky na lokálnu ochranu a omladenie pokožky, je táto nutrikozmetika vyvinutá tak, aby poskytovala základné výživné látky, ktoré posilňujú a chránia pokožku zvnútra. Takže zjednodušene povedané, zvyšuje sa kapacita tela v boji proti oxidačnému stresu a proces starnutia sa potom oneskoruje.

Hlavné zložky GliSODinu ANTI - AGING

GliSODin

SOD + komplex pšeničného proteínu

Krill Olej

Omega 3

Borákový Olej

Omega 6 - bohatý na GLA

Kyselina hyaluronová

Získaná z neživočíšneho pôvodu

Klinicky dokázané zníženie príznakov starnutia.

Je klinicky dokázané, že GliSODin ANTI-AGING redukuje faktory spojené s bunkovým starnutím v kombinácii s použitím topického krému proti starnutiu.* - 42% redukcia vrások v porovnaní s použitím samotného krému proti starnutiu; - 53% zníženie účinkov fotoagingu v porovnaní s použitím samotného krému proti starnutiu; - 88% zvýšenie elasticity pokožky v porovnaní s použitím samotného krému proti starnutiu; - 103% zvýšenie hydratácie pokožky v porovnaní s použitím samotného krému proti starnutiu * Štúdia uskutočnená Lawrencom D. Goldbergom a Corinou Cryslerovou, publikovaná v Klinickej, kozmetickej a vyšetrovacej dermatológii v roku 2015

Zápaly sú latentný proces, ktorý treba zastaviť!

Proces starnutia buniek vyvoláva zmeny v štruktúre a funkciách nášho tela. Tieto malé zmeny sú v priebehu času postupné a môžu sa urýchliť v závislosti od nášho životného štýlu; toto sa nazýva predčasné starnutie. Telo, konkrétnejšie imunitný systém, je vystavený malému, ale konštantnému množstvu produktov z týchto zmien. Imunitný systém je neustále stimulovaný a tento jav spúšťa chronický zápal. Rovnako ako začarovaný kruh sú za tento zápal zodpovedné patológie súvisiace s vekom a starnutie pokožky, ktoré zase urýchľujú príznaky. Toto sa nazýva zápal. Vedecká a lekárska literatúra súhlasí s tým, že antioxidanty produkované telom vyvážia stav oxidačného stresu pri vzniku tohto fenoménu zápalového stavu. To je dôvod, prečo je dnes na trhu k dispozícii veľa antioxidantov na podporu tela v procese starnutia.

Náš záväzok

Byť referenciou pre chirurgov, dermatológov a kozmetických profesionálov

Vytvoriť jedinečnú, patentovanú molekulu rozvojom 1. efektívnej formy superoxid dismutázy / SOD prostredníctvom orálnej cesty.

Vedeckým preukázaním toho, že táto molekula a naše vzorce ukazujú obrovské poznatky, prostredtníctvom pravidelných publikácii v počte 2. až 4. medzinárodných vedeckých štúdii ročne.

Naformulovať bezpečnú nutrikozmetiku. 42 ľuďom bolo zásobených GliSODin-om počas dvojročnej klinickej štúdii. Zaznamenali sme zlepšenie v ich celkovom zdraví bez vedľajších účinkov.

Priviesť na trh 4 jedinečné výrobky a investovať do klinického výskumu a preukázať ich účinnosť.

Garantovať kvalitu, výrobky sú 100% vyrobené vo Francúzsku a vyrábaja sú v prísnych súlad s GLP a pod prísnym dohľadom a v súlade s európskymi predpismi.

Naše produkty

Najčastejšie otázky

Tento doplnok stravy sa odporúča ženám a mužom, ktorí zaznamenali stratu pružnosti, dehydratovanú a mdlú pokožku a ktorí chcú bojovať proti príznakom starnutia.

Váš typ pleti: dehydrovaná, suchá, normálna, citlivá, svetlá, zmiešaná, tmavá
Vaše potreby: starostlivosť proti starnutiu, posilnená ochrana, dehydratácia, vrásky, začervenanie
Kombinácia In & Out: estetické omladzovacie ošetrenie

Odporúčané dávkovanie: 2-4 kapsule – denne, najlepšie ráno. Kapsulu prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Nepoužívajte v prípade neznášanlivosti lepku a alergie na ryby a mäkkýše. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Ak užívate antikoagulanciá, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Olej zo semien boráka lekárskeho (Borago officinalis) štandardizovanom v kyseline gama-linolénovej, olej z pancierovky antarktickej – kyselina eikosapentaénová (EPA) a dokosahexaénová (DHA) (Euphausia superba) (kôrovce), GliSODin (maltodextrín, gliadín (pšeničná bielkovina), výťažok z plodov melónu (Cucumis melo) štandardizovaný v superoxid dismutáze – SOD)), rybia želatína, olej z plodov rakytníka rešetliakovho (Hippophae rhamnoides), včelí vosk (zahusťovadlo), výťažok z plodov kakaovníka pravého – teobromín (Theobroma cacao), hyaluronát sodný, zinok (glukónan zinočnatý), oxid železitý (farbivo), vitamín D (kolekalciferol).

 

Môže obsahovať lepok, ryby a kôrovce.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Všetky produkty GliSODin sa vyrábajú vo Francúzsku a na naše produkty sa vzťahujú rovnaké výrobné normy ako vo farmaceutickom priemysle.

Ak sa rozhodnete začať užívať GliSODin Anti-Age, odporúčame vám, aby ste neužívali žiadne ďalšie doplnky.

Pšenica je skutočne prítomná vo všetkých prípravkoch, pretože je nevyhnutným prvkom pre správne fungovanie našej patentovanej účinnej látky na báze melónovej SOD.