Výživový doplnok proti starnutiu GliSODin Anti-aging

Naša pokožka sa časom stáva krehkou; tenšia, dutá s menším svalovým tonusom. Aj keď je rozumné uznať starnutie, je nevyhnutné, predísť faktorom, ktoré starnutie urýchľujú.

GliSODin Anti-aging je výživový doplnok určený na boj proti starnutiu buniek a ochranu pokožky pred dopadom času. Účinnosť tohto zloženia spočíva v kombinácii kľúčových zložiek, vrátane oleja Krill, bohatého na Omega-3, vitamín D a zinok.

Vyberte si dĺžku procedúry

AKO NUTRICOSMETICKÉ OŠETRENIE ZABRÁNI A OPRAVÍ ZNAKY STARNUTIA?

Pokiaľ ide o udržanie vrások na uzde a udržanie pevnejšej a mladistvejšej pokožky, väčšina z nás nepochybuje o výhodách miestnej starostlivosti o pleť alebo podstúpení kozmetických ošetrení. V posledných rokoch však úloha životného štýlu a výživy v našom úsilí o omladenie vyvolala vnútorný prístup k prevencii veku. Aj keď sa čoraz viac zameriavame na udržanie zdravej a vyváženej stravy, je stále náročné zabezpečiť, aby náš denný kalorický príjem pozostával z presnej terapeutickej dávky živín potrebných pre optimálne zdravie pokožky.

Prípravok proti starnutiu GliSODin posilňuje a vylepšuje aktuálny režim starostlivosti o pleť a zdravú výživu. Na rozdiel od séra poskytujúceho koncentrované antioxidačné účinky na lokálnu ochranu a omladenie pokožky, je táto nutrikozmetika vyvinutá tak, aby poskytovala základné výživné látky, ktoré posilňujú a chránia pokožku zvnútra. Zjednodušene povedané, zvyšuje sa kapacita tela v boji proti oxidačnému stresu a proces starnutia sa oneskoruje.

Hlavné zložky GliSODinu ANTI - AGE

GliSODin

SOD + komplex pšeničného proteínu

Krill Olej

omega 3

Borákový Olej

omega 6 - bohatý na GLA

Kyselina hyaluronová

KLINICKY OSVEDČENÉ VÝHODY NA ZNÍŽENIE PRÍZNAKOV STARNUTIA

Je klinicky dokázané, že redukuje faktory spojené s bunkovým starnutím v kombinácii s použitím topického krému proti starnutiu. *: - 42% redukcia vrások v porovnaní s použitím samotného krému proti starnutiu; - 53% zníženie účinkov fotoagingu v porovnaní s použitím samotného krému proti starnutiu; - 88% zvýšenie elasticity pokožky v porovnaní s použitím samotného krému proti starnutiu; - 103% zvýšenie hydratácie pokožky v porovnaní s použitím samotného krému proti starnutiu * Štúdia uskutočnená Lawrencom D. Goldbergom a Corinou Cryslerovou, publikovaná v Klinickej, kozmetickej a vyšetrovacej dermatológii v roku 2015

ZAPÁLY SÚ LATENTNÝ PROCES, KTORÝ JE POTREBNÉ ZASTAVIŤ!

Proces starnutia buniek vyvoláva zmeny v štruktúre a funkciách nášho tela. Tieto malé zmeny sú v priebehu času postupné a môžu sa urýchliť v závislosti od nášho životného štýlu; toto sa nazýva predčasné starnutie. Telo, konkrétnejšie imunitný systém, je vystavený malému, ale konštantnému množstvu produktov z týchto zmien. Imunitný systém je neustále stimulovaný a tento jav spúšťa chronický zápal. Rovnako ako začarovaný kruh sú za tento zápal zodpovedné patológie súvisiace s vekom a starnutie pokožky, ktoré zase urýchľujú príznaky. Toto sa nazýva zápal. Vedecká a lekárska literatúra súhlasí s tým, že antioxidanty produkované telom vyvážia stav oxidačného stresu pri vzniku tohto fenoménu zápalového stavu. To je dôvod, prečo je dnes na trhu k dispozícii veľa antioxidantov na podporu tela v procese starnutia.

Náš záväzok

byť referenciou pre chirurgov, dermatológov a kozmetických lekárov

Vytvoriť jedinečnú, patentovanú molekulu rozvojom 1. efektívnej formy superoxid dismutáze/SOD prostredníctvom orálnej cesty

Vedeckým preukázaním toho, že táto molekula a naše vzorce ukazujú obrovské poznatky, prostredtníctvom pravidelných publikácii v počte 2. až 4. medzinárodných vedeckých štúdii ročne.

naformulovať bezpečnú nutrikozmetiku 42 ľuďom bolo zásobených glisodinom počas dvojročnej klinickej štúdii. Zaznamenali sme zlepšenie v ich celkovom zdraví bez vedľajších účinkov.

priviesť na trh 3 jedinečné výrobky a investovať do klinického výskumu a preukázať ich účinnosť.

garantovať kvalitu Výrobky sú 100% vyrobené vo Francúzsku a vyrábaja sú v prísnych súlad s GLP a pod prísnym dohľadom a v súlade s európskymi predpismi.

Naše produkty