GliSODin ANTI-AGE

Výživový doplnok proti starnutiu GliSODin je bohatý na omega-3 mastné kyseliny (olej z krilu) a obsahuje extrakt z kakaových bôbov, ktorý vyživuje, spevňuje a tonizuje pokožku a robí ju deň za dňom krajšou. Účinne chráni pred účinkami starnutia pretože dodáva SOD prirodzene prítomnú v dermis a prispieva k deleniu buniek (vitamín D) na udržanie normálnej pokožky (zinok).

* Porovnávacia štúdia medzi GliSODin ANTI-AGING v kombinácii s krémom proti starnutiu v porovnaní so samotným krémom, LD. Goldberg, 2014, Klinická výskumná dermatológia.

Výživový doplnok určený na hydratáciu pokožky.
Dodáva pleti výživné zložky na zlepšenie pružnosti pleti. Je klinicky dokázané, že toto zloženie chráni pleť pred prejavmi starnutia vďaka účinným antioxidantom a hydratačným zložkám.
ZABRAŇUJE PRVÝM PRÍZNAKOM STARNUTIA
Tvorba vrások sa pri užívaní doplnku GliSODin ANTI-AGING a krému proti starnutiu znižuje o 42 %.
CHRÁNI PRED ZRÝCHLENÝM STARNUTÍM
Chráni pokožku pred poškodením voľnými radikálmi, má silné antioxidačné a hydratačné vlastnosti, ktoré zachovávajú jej mladosť.
+88 % PRUŽNOSTI V SÚČINNOSTI S KRÉMOM PROTI STARNUTIU.
GliSODin ANTI-AGING pôsobí v súčinnosti s lokálnymi prípravkami na zlepšenie hydratácie a aj pružnosti pokožky.
ANTI-AGE
Je určený na boj proti starnutiu buniek a ochranu pokožky pred dopadom času. Účinnosť tohto zloženia spočíva v kombinácii kľúčových zložiek, takže: SOD - superoxid dismutázy vrátane oleja Krill, bohatého na Omega-3, vitamínu D a zinka.

Vyberte si dĺžku procedúry

Sale

GliSODin ANTI-AGING (2 box)

Original price was: 90,00 €.Current price is: 85,00 €.
Sale

GliSODin ANTI-AGING (3 box)

Original price was: 135,00 €.Current price is: 110,00 €.

Najčastejšie otázky

Tento doplnok stravy sa odporúča ženám a mužom, ktorí zaznamenali stratu pružnosti, dehydratovanú a mdlú pokožku a ktorí chcú bojovať proti príznakom starnutia.

Váš typ pleti: dehydrovaná, suchá, normálna, citlivá, svetlá, zmiešaná, tmavá
Vaše potreby: starostlivosť proti starnutiu, posilnená ochrana, dehydratácia, vrásky, začervenanie
Kombinácia In & Out: estetické omladzovacie ošetrenie

Odporúčané dávkovanie: 2-4 kapsule – denne, najlepšie ráno. Kapsulu prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Nepoužívajte v prípade neznášanlivosti lepku a alergie na ryby a mäkkýše. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Ak užívate antikoagulanciá, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Olej zo semien boráka lekárskeho (Borago officinalis) štandardizovanom v kyseline gama-linolénovej, olej z pancierovky antarktickej – kyselina eikosapentaénová (EPA) a dokosahexaénová (DHA) (Euphausia superba) (kôrovce), GliSODin (maltodextrín, gliadín (pšeničná bielkovina), výťažok z plodov melónu (Cucumis melo) štandardizovaný v superoxid dismutáze – SOD)), rybia želatína, olej z plodov rakytníka rešetliakovho (Hippophae rhamnoides), včelí vosk (zahusťovadlo), výťažok z plodov kakaovníka pravého – teobromín (Theobroma cacao), hyaluronát sodný, zinok (glukónan zinočnatý), oxid železitý (farbivo), vitamín D (kolekalciferol).

 

Môže obsahovať lepok, ryby a kôrovce.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Všetky produkty GliSODin sa vyrábajú vo Francúzsku a na naše produkty sa vzťahujú rovnaké výrobné normy ako vo farmaceutickom priemysle.

Ak sa rozhodnete začať užívať GliSODin Anti-Age, odporúčame vám, aby ste neužívali žiadne ďalšie doplnky.

Pšenica je skutočne prítomná vo všetkých prípravkoch, pretože je nevyhnutným prvkom pre správne fungovanie našej patentovanej účinnej látky na báze melónovej SOD.

Ako užívanie nutrikozmetiky zabráni a spomalí proces starnutia?

Pokiaľ ide o udržanie vrások na uzde a udržanie pevnejšej a mladistvejšej pokožky, hoci väčšina z nás nepochybuje o výhodách miestnej starostlivosti o pleť, alebo podstúpení kozmetických ošetrení. V posledných rokoch však úloha životného štýlu a výživy v našom úsilí o omladenie vyvolala vnútorný prístup k prevencii veku. Aj keď sa čoraz viac zameriavame na udržanie zdravej a vyváženej stravy, je stále náročné zabezpečiť, aby náš denný kalorický príjem pozostával z presnej terapeutickej dávky živín potrebných pre optimálne zdravie pokožky.

Prípravok proti starnutiu GliSODin ANTI-AGING posilňuje a vylepšuje aktuálny režim starostlivosti o pleť a zdravú výživu. Na rozdiel od séra poskytujúceho koncentrované antioxidačné účinky na lokálnu ochranu a omladenie pokožky, je táto nutrikozmetika vyvinutá tak, aby poskytovala základné výživné látky, ktoré posilňujú a chránia pokožku zvnútra. Takže zjednodušene povedané, zvyšuje sa kapacita tela v boji proti oxidačnému stresu a proces starnutia sa potom oneskoruje.

Hlavné zložky GliSODinu ANTI - AGING

GliSODin

SOD + komplex pšeničného proteínu

Krill Olej

Omega 3

Borákový Olej

Omega 6 - bohatý na GLA

Kyselina hyaluronová

Získaná z neživočíšneho pôvodu

Klinicky dokázané zníženie príznakov starnutia.

Je klinicky dokázané, že GliSODin ANTI-AGING redukuje faktory spojené s bunkovým starnutím v kombinácii s použitím topického krému proti starnutiu.* - 42% redukcia vrások v porovnaní s použitím samotného krému proti starnutiu; - 53% zníženie účinkov fotoagingu v porovnaní s použitím samotného krému proti starnutiu; - 88% zvýšenie elasticity pokožky v porovnaní s použitím samotného krému proti starnutiu; - 103% zvýšenie hydratácie pokožky v porovnaní s použitím samotného krému proti starnutiu * Štúdia uskutočnená Lawrencom D. Goldbergom a Corinou Cryslerovou, publikovaná v Klinickej, kozmetickej a vyšetrovacej dermatológii v roku 2015

Zápaly sú latentný proces, ktorý treba zastaviť!

Proces starnutia buniek vyvoláva zmeny v štruktúre a funkciách nášho tela. Tieto malé zmeny sú v priebehu času postupné a môžu sa urýchliť v závislosti od nášho životného štýlu; toto sa nazýva predčasné starnutie. Telo, konkrétnejšie imunitný systém, je vystavený malému, ale konštantnému množstvu produktov z týchto zmien. Imunitný systém je neustále stimulovaný a tento jav spúšťa chronický zápal. Rovnako ako začarovaný kruh sú za tento zápal zodpovedné patológie súvisiace s vekom a starnutie pokožky, ktoré zase urýchľujú príznaky. Toto sa nazýva zápal. Vedecká a lekárska literatúra súhlasí s tým, že antioxidanty produkované telom vyvážia stav oxidačného stresu pri vzniku tohto fenoménu zápalového stavu. To je dôvod, prečo je dnes na trhu k dispozícii veľa antioxidantov na podporu tela v procese starnutia.

Náš záväzok

Byť referenciou pre chirurgov, dermatológov a kozmetických profesionálov

Vytvoriť jedinečnú, patentovanú molekulu rozvojom 1. efektívnej formy superoxid dismutázy / SOD prostredníctvom orálnej cesty.

Vedeckým preukázaním toho, že táto molekula a naše vzorce ukazujú obrovské poznatky, prostredtníctvom pravidelných publikácii v počte 2. až 4. medzinárodných vedeckých štúdii ročne.

Naformulovať bezpečnú nutrikozmetiku. 42 ľuďom bolo zásobených GliSODin-om počas dvojročnej klinickej štúdii. Zaznamenali sme zlepšenie v ich celkovom zdraví bez vedľajších účinkov.

Priviesť na trh 4 jedinečné výrobky a investovať do klinického výskumu a preukázať ich účinnosť.

Garantovať kvalitu, výrobky sú 100% vyrobené vo Francúzsku a vyrábaja sú v prísnych súlad s GLP a pod prísnym dohľadom a v súlade s európskymi predpismi.

Naše produkty

Sale

GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY (2 box)

Original price was: 90,00 €.Current price is: 85,00 €.
Sale

GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY (3 box)

Original price was: 135,00 €.Current price is: 110,00 €.
Sale

GliSODin ANTI-AGING (2 box)

Original price was: 90,00 €.Current price is: 85,00 €.
Sale

GliSODin ANTI-AGING (3 box)

Original price was: 135,00 €.Current price is: 110,00 €.
Sale

GliSODin SKIN BRIGHTENING 2 (box)

Original price was: 90,00 €.Current price is: 85,00 €.