GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY

GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY s vysokou koncentráciou SOD/gliadínu, zinku, selénu a vitamínu B12 podporuje imunitný systém a bojuje proti oxidačnému stresu.

Táto kombinácia mikroživín a kľúčových zložiek podporuje zdravý imunitný systém a zvyšuje vitalitu.

Výživový doplnok podporuje imunitu, pričom pokožku, myseľ, imunitný systém a telo považuje za komplexný celok. GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY je ideálny antioxidačný doplnok stravy pre citlivú a problematickú pokožku. Jeho ochrana zvnútra dodáva pokožke zdravší vzhľad.

GliSODin je výber antioxidačných výživových doplnkov, ktoré poskytujú preventívne úsilie proti oxidačnému stresu znížením jeho vplyvu na zdravie a krásu pokožky. 

GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY je výživový doplnok formulovaný z inovatívneho komplexu na báze prírodnej superoxiddismutázy (SOD), ktorý sa nachádza v melónovom extrakte kombinovanom s pšeničným proteínom Gliadínom.

V súčasnosti je viac ako kedykoľvek predtým prioritou posilniť imunitu tých, ktorí sú najviac ohrození.

Tento prípravok podporuje imunitu, pričom pokožku, myseľ, imunitný systém a telo považuje za komplexný celok. GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY je ideálny antioxidačný doplnok stravy pre citlivú a problematickú pokožku. Jeho ochrana zvnútra dodáva pokožke zdravší vzhľad.

Vyberte si dĺžku procedúry

AKÉ SÚ VÝHODY ANTIOXIDANTOV?

Pokožka je obal, ktorý nás oddeľuje a chráni pred vonkajším prostredím. Jej údržba si vyžaduje vhodnú kozmetickú starostlivosť, ale aj prísun kvalitných živín. Podobne ako srdce, aj pokožka potrebuje vlastnú výživu. Slnko, znečistenie a intenzívne cvičenie prispievajú k tvorbe voľných radikálov. Pri ich nadbytku napádajú bunky, menia ich funkciu a telo je potom vystavené oxidačnému stresu. Ten je nevyhnutný a možno ho prirovnať k jablku ponechanému na otvorenom priestranstve, ktoré zhnedne, alebo k železu, ktoré vystavené vzduchu a vlhkosti zhrdzavie. Oxidačný stres je hlavnou príčinou starnutia a starnutia buniek. Nadbytok voľných radikálov sa síce musí kontrolovať, ale ich prítomnosť je napriek tomu nevyhnutná na stimuláciu imunitného systému. Medzi produkciou voľných radikálov a antioxidačným obranným systémom nášho tela teda existuje veľmi krehká rovnováha.

SOD POSKYTUJE MIMORIADNU OCHRANU PROTI POŠKODENÍM VOĽNÝMI RADIKÁLMI

Jedinečná a účinná biologická dostupnosť GliSODinu spočíva v inovatívnej technológii kombinácie antioxidačného enzýmu: Superoxiddismutáza (SOD) s gliadínom, pšeničným proteínom. Vďaka tejto ochrannej bariére je SOD stabilný v tele.

Hlavné zložky GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY

ANTIOXIDAČNÝ ENZÝM

Výťažok z plodov melónu

PŠENICA

ochranný proteín

ZINOK

Prispieva k udržaniu normálnej pokožky

SELÉN

druhý antioxidant

Náš záväzok

Byť referenciou pre chirurgov, dermatológov a kozmetických lekárov.

Vytvoriť jedinečnú, patentovanú molekulu rozvojom 1. efektívnej formy superoxid dismutáze/SOD prostredníctvom orálnej cesty

Vedeckým preukázaním toho, že táto molekula a naše vzorce ukazujú obrovské poznatky, prostredtníctvom pravidelných publikácii v počte 2. až 4. medzinárodných vedeckých štúdii ročne.

Naformulovať bezpečnú nutrikozmetiku 42 ľuďom bolo zásobených glisodinom počas dvojročnej klinickej štúdii. Zaznamenali sme zlepšenie v ich celkovom zdraví bez vedľajších účinkov.

Priviesť na trh 3 jedinečné výrobky a investovať do klinického výskumu a preukázať ich účinnosť.

Garantovať kvalitu. Výrobky sú 100% vyrobené vo Francúzsku a vyrábaja sú v prísnych súlad s GLP a pod prísnym dohľadom a v súlade s európskymi predpismi.

Najčastejšie otázky

Vhodné pre všetky typy pleti

Zlepšenie celkového zdravia, regenerácia, posilnenie imunitného systému, antioxidačné účinky

Odporúčané dávkovanie: 2-4 kapsule – denne, najlepšie ráno. Kapsulu prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

GliSODin (maltodextrín, gliadín (pšeničná bielkovina), výťažok z plodov melónu (Cucumis melo) štandarizovaný v superoxid dismutáze – SOD)), hydroxypropylmethylcelulóza (kapsula), zinok (glukónan zinočnatý), selén (kvasnice obohatené selénom), horečnaté soli mastných kyselín, vitamín B12 (kyanokobalamín).

Môže obsahovať lepok.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 20 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Ak sa rozhodnete začať užívať GliSODinom TO STRENGTHEN THE BODY, môžete pokračovať v užívaní iných výživových doplnkov, pokiaľ neprekročíte odporúčanú dennú dávku zinku, selénu a vitamínu B12.

Pšenica je skutočne prítomná vo všetkých prípravkoch, pretože je nevyhnutným prvkom pre správne fungovanie patentovanej účinnej látky na báze melónovej SOD.

Naše produkty