GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY

GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY s vysokou koncentráciou SOD/gliadínu, zinku, selénu a vitamínu B12 podporuje imunitný systém a bojuje proti oxidačnému stresu.

Táto kombinácia mikroživín a kľúčových zložiek podporuje zdravý imunitný systém a zvyšuje vitalitu.

Výživový doplnok podporuje imunitu, pričom pokožku, myseľ, imunitný systém a telo považuje za komplexný celok. GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY je ideálny antioxidačný doplnok stravy pre citlivú a problematickú pokožku. Jeho ochrana zvnútra dodáva pokožke zdravší vzhľad.

GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY
GliSODin je výber antioxidačných výživových doplnkov, ktoré poskytujú preventívne úsilie proti oxidačnému stresu znížením jeho vplyvu na zdravie a krásu pokožky. 
POSILNENIE
Zlepšenie celkového zdravia, regenerácia, posilnenie imunitného systému, antioxidačné účinky. GliSODin vykazuje veľmi silné regeneračné vlastnosti na organizmus po operáciách.
ČO JE GliSODin
Je výživový doplnok formulovaný z inovatívneho komplexu na báze prírodnej superoxiddismutázy (SOD), ktorý sa nachádza v melónovom extrakte kombinovanom s pšeničným proteínom Gliadínom.
Imunita
V súčasnosti je viac ako kedykoľvek predtým prioritou posilniť imunitu tých, ktorí sú najviac ohrození. Tento prípravok podporuje imunitu, pričom pokožku, myseľ, imunitný systém a telo považuje za komplexný celok.
GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY
Je to ideálny antioxidačný doplnok stravy pre citlivú a problematickú pokožku. Jeho ochrana zvnútra dodáva pokožke zdravší vzhľad.

Vyberte si dĺžku procedúry

Sale

GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY (2 box)

Original price was: 90,00 €.Current price is: 85,00 €.
Sale

GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY (3 box)

Original price was: 135,00 €.Current price is: 110,00 €.

Najčastejšie otázky

Vhodné pre všetky typy pleti

Zlepšenie celkového zdravia, regenerácia, posilnenie imunitného systému, antioxidačné účinky

Odporúčané dávkovanie: 2-4 kapsule – denne, najlepšie ráno. Kapsulu prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

GliSODin (maltodextrín, gliadín (pšeničná bielkovina), výťažok z plodov melónu (Cucumis melo) štandarizovaný v superoxid dismutáze – SOD)), hydroxypropylmethylcelulóza (kapsula), zinok (glukónan zinočnatý), selén (kvasnice obohatené selénom), horečnaté soli mastných kyselín, vitamín B12 (kyanokobalamín).

Môže obsahovať lepok.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 20 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Ak sa rozhodnete začať užívať GliSODinom TO STRENGTHEN THE BODY, môžete pokračovať v užívaní iných výživových doplnkov, pokiaľ neprekročíte odporúčanú dennú dávku zinku, selénu a vitamínu B12.

Pšenica je skutočne prítomná vo všetkých prípravkoch, pretože je nevyhnutným prvkom pre správne fungovanie patentovanej účinnej látky na báze melónovej SOD.

AKÉ SÚ VÝHODY ANTIOXIDANTOV?

Pokožka je obal, ktorý nás oddeľuje a chráni pred vonkajším prostredím. Jej údržba si vyžaduje vhodnú kozmetickú starostlivosť, ale aj prísun kvalitných živín. Podobne ako srdce, aj pokožka potrebuje vlastnú výživu. Slnko, znečistenie a intenzívne cvičenie prispievajú k tvorbe voľných radikálov. Pri ich nadbytku napádajú bunky, menia ich funkciu a telo je potom vystavené oxidačnému stresu. Ten je nevyhnutný a možno ho prirovnať k jablku ponechanému na otvorenom priestranstve, ktoré zhnedne, alebo k železu, ktoré vystavené vzduchu a vlhkosti zhrdzavie. Oxidačný stres je hlavnou príčinou starnutia a starnutia buniek. Nadbytok voľných radikálov sa síce musí kontrolovať, ale ich prítomnosť je napriek tomu nevyhnutná na stimuláciu imunitného systému. Medzi produkciou voľných radikálov a antioxidačným obranným systémom nášho tela teda existuje veľmi krehká rovnováha.

SOD POSKYTUJE MIMORIADNU OCHRANU PROTI POŠKODENÍM VOĽNÝMI RADIKÁLMI

Jedinečná a účinná biologická dostupnosť GliSODinu spočíva v inovatívnej technológii kombinácie antioxidačného enzýmu: Superoxiddismutáza (SOD) s gliadínom, pšeničným proteínom. Vďaka tejto ochrannej bariére je SOD stabilný v tele.

Hlavné zložky GliSODin TO STRENGTHEN THE BODY

ANTIOXIDAČNÝ ENZÝM

Výťažok z plodov melónu

PŠENICA

ochranný proteín

ZINOK

Prispieva k udržaniu normálnej pokožky

SELÉN

druhý antioxidant

Náš záväzok

Byť referenciou pre chirurgov, dermatológov a kozmetických lekárov.

Vytvoriť jedinečnú, patentovanú molekulu rozvojom 1. efektívnej formy superoxid dismutáze/SOD prostredníctvom orálnej cesty

Vedeckým preukázaním toho, že táto molekula a naše vzorce ukazujú obrovské poznatky, prostredtníctvom pravidelných publikácii v počte 2. až 4. medzinárodných vedeckých štúdii ročne.

Naformulovať bezpečnú nutrikozmetiku 42 ľuďom bolo zásobených glisodinom počas dvojročnej klinickej štúdii. Zaznamenali sme zlepšenie v ich celkovom zdraví bez vedľajších účinkov.

Priviesť na trh 3 jedinečné výrobky a investovať do klinického výskumu a preukázať ich účinnosť.

Garantovať kvalitu. Výrobky sú 100% vyrobené vo Francúzsku a vyrábaja sú v prísnych súlad s GLP a pod prísnym dohľadom a v súlade s európskymi predpismi.

Naše produkty