Antioxidačný výživový doplnok pre citlivú pokožku. GliSODin General Health

Rad GliSODin je výber antioxidačných doplnkov výživy, ktoré poskytujú preventívne úsilie proti oxidačnému stresu znížením jeho vplyvu na zdravie a krásu pokožky. GliSODin General Health je doplnok výživy formulovaný z inovatívneho komplexu na báze prírodnej superoxiddismutázy (SOD), ktorý sa nachádza v melónovom extrakte kombinovanom s pšeničným proteínom.

Tento prípravok podporuje imunitu, pričom pokožku, myseľ, imunitný systém a telo považuje za komplexný celok. GliSODin General Health je ideálny antioxidačný výživový doplnok  pre citlivú a problematickú pokožku. Jeho ochrana zvnútra dodáva pokožke zdravší vzhľad.

Vyberte si dĺžku procedúry

AKÉ SÚ VÝHODY ANTIOXIDANTOV?

Slnko, znečistenie, intenzívne cvičenie, každý deň je telo vystavené environmentálnym faktorom, ktoré vyvolávajú stres a tvorbu voľných radikálov. Ak sú voľné radikály nadmerne produkované a antioxidačné obranné systémy sú preťažené, vedie to k oxidačnému stresu, ktorý vedie k únave, zlému zdraviu a nerovnomernému tónu pleti. Je dôležité neutralizovať voľné radikály, aby ste získali späť vitalitu a zdravú pokožku.

SOD POSKYTUJE MIMORIADNU OCHRANU PROTI POŠKODENÍM VOĽNÝMI RADIKÁLMI

Jedinečná a účinná biologická dostupnosť GliSODinu spočíva v inovatívnej technológii kombinácie antioxidačného enzýmu: Superoxiddismutáza (SOD) s gliadínom, pšeničným proteínom. Vďaka tejto ochrannej bariére je SOD stabilný v tele.

Hlavné zložky GliSODinu Všeobecné zdravie

ANTIOXIDAČNÝ ENZÝM

Výťažok z plodov melónu

PŠENICA

ochranný proteín

ZINOK

Prispieva k udržaniu normálnej pokožky

SELÉM

druhý antioxidant

KLINICKY OSVEDČENÉ VÝHODY PRE ZDRAVIE POKOŽKY

GliSODin s krémami proti tmavým škvrnám a krémami na opaľovanie preukázal pod dermatologickou kontrolou viditeľné zníženie hnedých škvŕn o tri v porovnaní s krémami používanými samostatne. “- 85% fotocitlivých účastníkov uviedlo, že kombinácia slnka obrazovka a GliSODin zabránili výskytu slnečných alergií (benígna letná lucitída) * - 88% pacientov uviedlo zlepšenie kvality života, zvýšenie vitality, zlepšenie bdelosti a rýchlejšie zotavenie po fyzickom cvičení. “Štúdia 40 pacientov, Pr. Ph. Humbert, publikovaný v International Journal of Research in Dermatology (IJORD), v roku 2018. Francúzski dermatológovia uskutočnili otvorenú štúdiu so 150 dobrovoľníkmi, ktorí dostávali GliSODin (500 mg) denne počas 60 dní

Blog

Náš záväzok

byť referenciou pre chirurgov, dermatológov a kozmetických lekárov

Vytvoriť jedinečnú, patentovanú molekulu rozvojom 1. efektívnej formy superoxid dismutáze/SOD prostredníctvom orálnej cesty

Vedeckým preukázaním toho, že táto molekula a naše vzorce ukazujú obrovské poznatky, prostredtníctvom pravidelných publikácii v počte 2. až 4. medzinárodných vedeckých štúdii ročne.

naformulovať bezpečnú nutrikozmetiku 42 ľuďom bolo zásobených glisodinom počas dvojročnej klinickej štúdii. Zaznamenali sme zlepšenie v ich celkovom zdraví bez vedľajších účinkov.

priviesť na trh 3 jedinečné výrobky a investovať do klinického výskumu a preukázať ich účinnosť.

garantovať kvalitu Výrobky sú 100% vyrobené vo Francúzsku a vyrábaja sú v prísnych súlad s GLP a pod prísnym dohľadom a v súlade s európskymi predpismi.

Naše produkty