Antioxidačný výživový doplnok na zlepšenie žiarivosti pokožky GliSODin Skin Brightening

Je vaša pokožka zmatnená, náchylná na nedokonalosti alebo citlivá na slnko?
Užívanie receptúry GliSODin Skin Brightening vám pomôže zabrániť vzniku nedokonalostí. Deň za dňom pokožka získa späť svoju krásu, jas a vyrovná jednotný tón pleti.

Vyberte si dĺžku procedúry

POTRAVINOVÉ DOPLNKY PRE ROZŽIARENIE PLETI: AKO TO Funguje?

Potravinové doplnky na tvár nazývané nutrikozmetika sú navrhnuté tak, aby poskytovali výhody pokožke, vlasom a nechtom. Sú formulované tak, aby zlepšovali ich zdravie a vzhľad. Prípravky GliSODin spolupracujú s vašimi krémami na zvýšení ich účinnosti. Pôsobia vnútorne tam, kde dôjde k poškodeniu. Vaša pokožka skutočne odráža vnútro vášho tela. Obnova pokožky nastáva v hlbokých vrstvách epidermy, takže lokálne účinky (krém, sérum, iné krémy...) majú len obmedzený vplyv. Pôsobia iba na horné vrstvy epidermy, zatiaľ čo výživné látky poskytované orálne a krvným obehom budú schopné pôsobiť zvnútra. Nutrikozmetika a topiká nie sú antinomické. Naopak, použitie nutrikozmetiky na zvýšenie účinnosti lokálnej kozmetiky má skutočnú výhodu.

Hlavné zložky GliSODinu Skin brightening

GliSODin

SOD + komplex pšeničných bielkovín

Lycopene

výťažok z rajčín

Vitamín C

bobuľový extrakt z Aceroly

Borákový Olej

omega 6 - bohatý na GLA

KLINICKY OSVEDČENÉ VÝHODY PRE ODSTRÁNENIE TEMNÝCH ŠKVŔN

- Zníženie pigmentácie na celej tvári dermatologickým pozorovaním - Spokojnosť pacienta s jasnosťou pleti; ** - Pacienti zaznamenali rovnomernejší tón pleti a zdravšiu pokožku. ** „Štúdia publikovaná v roku 2016 v sekcii Plastická a rekonštrukčná chirurgia (PRS), L Goldberg“ Štúdia 40 pacientov, autorka Pr. Ph. Humbert, publikovaný v International Journal of Research in Dermatology (IJORD), v roku 2018.

Náš záväzok

byť referenciou pre chirurgov, dermatológov a kozmetických lekárov

Vytvoriť jedinečnú, patentovanú molekulu rozvojom 1. efektívnej formy superoxid dismutáze/SOD prostredníctvom orálnej cesty

Vedeckým preukázaním toho, že táto molekula a naše vzorce ukazujú obrovské poznatky, prostredtníctvom pravidelných publikácii v počte 2. až 4. medzinárodných vedeckých štúdii ročne.

naformulovať bezpečnú nutrikozmetiku 42 ľuďom bolo zásobených glisodinom počas dvojročnej klinickej štúdii. Zaznamenali sme zlepšenie v ich celkovom zdraví bez vedľajších účinkov.

priviesť na trh 3 jedinečné výrobky a investovať do klinického výskumu a preukázať ich účinnosť.

garantovať kvalitu Výrobky sú 100% vyrobené vo Francúzsku a vyrábaja sú v prísnych súlad s GLP a pod prísnym dohľadom a v súlade s európskymi predpismi.

Naše produkty