GliSODin SKIN BRIGHTENING

Receptúra výživového doplnku  GliSODin SKIN BRIGHTENING je založená na výťažku z melóna s titrovaným obsahom SOD – superoxid dismutáza. Ďalej borákovom oleji, lykopéne získanom z paradajok, hesperidínom získanom z horkých pomarančov pre pleť bez nedokonalostí, zjednotenú a žiarivú. Doplnkový prínos medovky a vitamínu C získaného z bobúľ aceroly účinne pomáha chrániť kožné bunky pred oxidačným stresom spôsobeným environmentálnymi faktormi.

Tento výživový doplnok pre pokožku sa odporúča všetkým ľuďom, ktorých pokožka je citlivá na slnko a ktorí chcú predísť poškodeniu spôsobenému UV žiarením. Je vhodný aj pre všetkých, ktorí chcú obnoviť krásu svojej pleti a získať rovnomernú a žiarivú pleť.

Zlepšenie regenerácie
GliSODin pozitívne ovplyvňuje akútne aj chronické fyziologické reakcie, ktoré svedčia o zlepšení regenerácie
Zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn a výrazne znižuje ich výskyt
Klinické zloženie rýchlo zosvetľuje vzhľad pokožky a zameriava sa na výskyt pigmentový škvŕn. *odporúčané užívanie je 3 mesiace
Podporuje jasnú a rovnomernú pleť
Pod opakovaným pôsobením slnka a znečistenia sa krása pokožky znižuje, takže sa objavujú nedokonalosti, pleť stráca svoju homogenitu a stáva sa matnou a unavenou.
Zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn
Klinické zloženie SKIN BRIGHTENING  rýchlo zosvetľuje vzhľad pleti a zameriava sa na výskyt pigmentových škvŕn.
IN & OUT akcia proti hyperpigmentácie
Kombinácia GliSODin SKIN BRIGHTENING s depigmentačnými a opaľovacími krémami preukázala trojnásobné zníženie pigmentových škvŕn v porovnaní s krémami používanými samostatne.

Vyberte si dĺžku procedúry

Sale

GliSODin SKIN BRIGHTENING 2 (box)

Original price was: 90,00 €.Current price is: 85,00 €.
Sale

GliSODin SKIN BRIGHTENING 3 (box)

Original price was: 135,00 €.Current price is: 110,00 €.

Najčastejšie otázky

Tento výživový doplnok pre pokožku sa odporúča všetkým ľuďom, ktorých pokožka je citlivá na slnko a ktorí chcú predísť poškodeniu spôsobenému UV žiarením. Je vhodný aj pre všetkých, ktorí chcú obnoviť krásu svojej pleti a získať rovnomernú a žiarivú pleť.

Váš typ pleti: matná, normálna, citlivá, zmiešaná, tmavá/čierna, mladá
Vaše potreby: príprava pleti na slnko, redukcia tmavých škvŕn, zjednotenie pleti.

Kombinácia In & Out: pôsobí v synergii s estetickými ošetreniami proti hyperpigmentácii: lasery, peelingy, dermatologické depigmentačné ošetrenia proti melasme, Kligmanovo trio.

Odporúčané dávkovanie: 2-4 kapsule – denne, najlepšie ráno. Kapsulu prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

Olej zo semien boráka lekárskeho (Borago officinalis) štandardizovanom v kyseline gama-linolénovej, GliSODin (maltodextrín, gliadín (pšeničná bielkovina), výťažok z plodov melónu (Cucumis melo) štandardizovaný v superoxid dismutáze – SOD)), rybia želatína, výťažok z plodov aceroly – vitamín C (Malpighia punicifolia), glycerolmonostearát (zahusťovadlo), výťažok z plodov rajčiaka jedlého – lykopén (Lycopersicon esculentum), výťažok z listov medovky lekárskej (Melissa officinalis), výťažok z kôry citrónovníka pomarančového – hesperidín (Citrus sinensis), koenzým Q10, vitamín E (D-alfa-tokoferol), selén (L-selenometionín), oxid železitý (farbivo), vitamín D (kolekalciferol). 

Pšenica je skutočne prítomná vo všetkých prípravkoch, pretože je nevyhnutným prvkom pre správne fungovanie patentovanej účinnej látky na báze melónovej SOD.

Všetko závisí od kontextu, v ktorom ste GliSODin Skin Brightening užívali. Ak podstupujete dermatologickú liečbu melasmy, tak zvanej hyperpigmentácie alebo ľudovo povedané tmavé škvrny, odporúčame vám pokračovať počas celej tejto liečby. Ak nie, vo všeobecnosti odporúčame, aby ste si medzi jednotlivými kúrami urobili jeden alebo dva mesiace prestávku.

GliSODin SKIN BRIGHTENING nie je fotosenzibilizujúci a klinické štúdie dermatológov preukázali zníženie poškodenia spôsobeného slnkom, keď sa GliSODin SKIN BRIGHTENING kombinuje s opaľovacím krémom.

Výživové doplnky SKIN BRIGHTENING: Ako to funguje?

Výživové doplnky nazývané nutrikozmetika sú navrhnuté, aby poskytovali výhody pokožke, vlasom a nechtom. Sú formulované tak, aby zlepšovali ich zdravie a vzhľad. Prípravky GliSODin spolupracujú s vašimi krémami na zvýšení ich účinnosti. Pôsobia vnútorne tam, kde dôjde k poškodeniu. Vaša pokožka skutočne odráža vnútro vášho tela. Obnova pokožky nastáva v hlbokých vrstvách epidermy, takže lokálne účinky (krém, sérum, iné krémy...) majú len obmedzený vplyv. Pôsobia iba na horné vrstvy epidermy, zatiaľ čo výživné látky poskytované orálne a krvným obehom budú schopné pôsobiť zvnútra. Nutrikozmetika a topiká nie sú antinomické. Naopak, použitie nutrikozmetiky na zvýšenie účinnosti lokálnej kozmetiky má skutočnú výhodu.

Hlavné zložky GliSODinu SKIN BRIGHTENING

GliSODin

SOD + komplex pšeničných bielkovín

Lycopene

výťažok z rajčín

Vitamín C

bobuľový extrakt z Aceroly

Borákový Olej

omega 6 - bohatý na GLA

KLINICKY OSVEDČENÉ ODSTRÁNENIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN!

- Zníženie pigmentácie na celej tvári dermatologickým pozorovaním - Spokojnosť pacienta s jasnosťou pleti; ** - Pacienti zaznamenali rovnomernejší tón pleti a zdravšiu pokožku.

** „Štúdia publikovaná v roku 2016 v sekcii Plastická a rekonštrukčná chirurgia (PRS), L Goldberg“ Štúdia 40 pacientov, autorka Pr. Ph. Humbert, publikovaný v International Journal of Research in Dermatology (IJORD), v roku 2018.

Náš záväzok

Byť referenciou pre chirurgov, dermatológov a kozmetických lekárov.

Vytvoriť jedinečnú, patentovanú molekulu rozvojom 1. efektívnej formy superoxid dismutáze/SOD prostredníctvom orálnej cesty.

Vedeckým preukázaním toho, že táto molekula a naše vzorce ukazujú obrovské poznatky, prostredtníctvom pravidelných publikácii v počte 2. až 4. medzinárodných vedeckých štúdii ročne.

Naformulovať bezpečnú nutrikozmetiku 42 ľuďom bolo zásobených glisodinom počas dvojročnej klinickej štúdii. Zaznamenali sme zlepšenie v ich celkovom zdraví bez vedľajších účinkov.

Priviesť na trh 3 jedinečné výrobky a investovať do klinického výskumu a preukázať ich účinnosť.

Garantovať kvalitu. Výrobky sú 100% vyrobené vo Francúzsku a vyrábaja sú v prísnych súlad s GLP a pod prísnym dohľadom a v súlade s európskymi predpismi.

Naše produkty